Welke schepen zijn nieuw op de site ?        
                   
    Wekelijks worden verschillende foto's toegevoegd aan bestaande pagina's op de site. Deze worden gezien de hoeveelheid hieronder niet vermeld.  
                   
    Onderstaande schepen met foto's en gegevens zijn als nieuwe pagina toegevoegd in de maanden juli 2008 tot en met 31 december 2008:  
                   
    Week 2008-52:              
    2308068 Aligern            
    2304448 Teutonia            
    2309998 Zwartestroom            
    AE 14430 Anvers Fluviale 8            
    2308108 Rosselino            
    2306215 Bosnia            
    2308137 Mantegna            
    2309703 Logi            
    2302815 Damco 94            
    2308076 Hildegrim            
    2300478 Diaz            
    2303815 Brittannia            
    2310534 Damco 280            
    2305755 Valencia            
    2305821 Damco 163            
    2312747 Menhir            
    7001357 Inn            
    2310543 Damco 282            
    2308151 Terborgh            
                   
    Week 2008-51:              
    2308129 Sieglinde            
    2307657 Vulcaan 101            
    2310682 Innovatie III            
    2308133 Rheingold            
    2308205 Odin            
    7000010 Toss            
    2308064 Bronzino            
    4600610 Bayern 2            
                   
    Week 2008-50:              
    2309943 Damco 216            
    2304608 Damco 133            
                   
    Week 2008-49:              
    3030740 Antsernatha            
    2315895 Emanuel IV            
    2007596 Diligentia            
    5106460 Hildegard            
    2304977 Treco            
    2300574 Damco 27            
                   
    Week 2008-48:              
    3050212 Energie            
    2319 Mannheim Fendel 15            
                   
    Week 2008-47:              
    3030241 Deining            
    2308106 Solario            
                   
    Week 2008-45:              
            - Maria            
    2308066 Athalwin            
    2304856 Marinus Tarde            
    3170652 Dolfijn            
    4027510 Calypso            
                   
    Week 2008-44:              
    8948005 Denis            
    3340004 Bellona II            
    2300019 Berk            
            - Vingnir            
    V 384 Dbg Ruhr Loreley            
    2101799 Damco 230            
    2307825 Limburgia            
    2310559 Malm 10            
    2311228 Damco 273            
    4015510 Fuldatal            
    6002154 Chridi            
    2100924 Damco 229            
    2305166 Seroma            
                   
    Week 2008-43:              
    411 Dbg Ruhrort Venus            
    4017260 Gretel            
    2310327 Geulstroom            
    4003930 Nawatrans IV            
    4008980 Beo            
    4012720 Vulkan II            
    3030407 Energie            
    4261 Dbg Ruhr Dea 11            
    2302104 Urdard            
    2311227 Eurostroom            
    2306057 Damco 226            
    2306071 Damco 227            
                   
    Week 2008-42:              
    3030516 Vrijbuiter            
    4003480 Chantal            
    2200949 Adjo 2            
    4004240 Gabrielle W            
    3110169 Enigma            
    6002604 Johnny H            
            - Edelweiss 18            
                   
    Week 2008-41:              
    2301419 Elja            
    2308270 SHV 65            
    2300257 Anna            
    2301774 Corja            
    2306735 Shell 125            
    2310986 Damco 172            
    2304673 Damco 161            
    6003243 Asana            
    7000020 Aare            
    4403320 Hallburg            
    2308140 Melot            
    2100728 Hortense            
    5400010 Elisabeth            
    4601370 Baghira            
    STR 410 Strass Orion            
    2308141 Mierevelt            
    2310845 Damco 292            
    2305135 Damco 202            
                   
    Week 2008-40:              
    2305732 Gerardus            
    2305603 Petronella            
    2100860 Orion            
    2308071 Bach            
    2102702 Freia            
    2102706 Hamund            
    2308138 Maris            
    3030524 Odil            
    2308815 Kurwenal            
    2308094 Icar            
    2303164 Gevan            
    2304697 Damco 135            
    2303549 Damco 47            
    2302000 Toiler VI            
    BR 10933 BR Jelo            
    2301319 Gerwi            
            - Courbet            
    2000758 Damco 140            
                   
    Week 2008-39:              
    2308172 Fulla            
    7000015 Sisseln            
    2302322 Zwerver            
    7000322 Rotondo            
    2100652 St Antoine            
    760 Koln 1943 Braunkohle 43            
                   
    Week 2008-38:              
    2000213 Alchrisija            
    2306680 Shell 124            
    3250003 Theli            
    2305937 De Breel            
    4003690 Rolf            
    2303481 Tantris            
    2306127 Tempo            
    2102710 Liuta            
    2300009 Richard VII            
    2102891 Wijkdienst X            
    2100374 Sipisto            
    4500100 Rheintreue            
    7000017 Arollo            
    2301506 Staatsmijn Wilhelmina            
    2305100 Talpi            
    2305101 Neska 31            
    2305102 Neska 32            
    2302208 Jo            
                   
    Week 2008-37:              
    3031041 Cornelis B            
    2303477 Racine            
    2314082 Flora            
    2308682 Whitwood            
            - Braunkohle 22            
    2310346 Damco 52            
    2304174 Compromis            
                   
    Week 2008-36:              
    2308105 Rumolt            
    2303466 Teniers            
    2102573 Vulcaan 102            
    3030611 Ardito            
    2302851 Gi An            
    2202750 Elandsgracht            
    2301912 Andante            
    2317432 Sibilla            
    2300338 Bolero            
    2300754 Vanitas            
    2302726 Vulcaan 35            
    3250174 Batavia            
    2102700 Brunhilde            
                   
    Week 2008-35:              
    4401230 Altmuhl            
    7000335 Augst            
    7000371 Birsfelden            
    2102720 Tarnhelm            
    4000070 Aqua Verde            
    2308234 Tennijson            
    3110161 Adelante            
    2304978 Truro            
    2308102 Isung            
                   
    Week 2008-34:              
    2304234 Andre            
    2313330 Thalassa            
            - Odila            
            - Edelweiss 2            
    7000250 Edelweiss 24            
    2307190 Navigo            
    2308097 Inga            
    2308098 Iring            
    2308107 Talko            
    2102245 Turingia            
    4603990 Transschiff            
    3250015 Sjamar            
    2102715 Ortlinde            
                   
    Week 2008-33:              
    2314223 Noord Friesland II            
    3011118 Ampetco 1            
    2302646 Sirius            
    2308182 Vanir            
    3030771 Res Nova            
    2307054 Vulcaan 161            
    2309986 Vulcaan 163            
    2310027 Vulcaan 164            
    2310080 Vulcaan 165            
    2310120 Vulcaan 166            
    2310149 Vulcaan 167            
    6003599 Vulcaangas 1            
    6001874 Kamikaze            
    2300577 Damco 24            
    3110132 Marjan            
            - Wijkdienst XVIII            
    2303744 Batavia            
    2309265 Holsatia            
                   
    Week 2008-32:              
    2301063 Albert            
    2304224 Hardi            
    2100554 Damco 49            
    3010371 Allegonda            
    2304820 Sahara            
    2313539 Confidentia            
            - Barbara Kruger            
    2303484 Herzeleide            
    4000230 Roma            
    2308110 Moretto            
    2102610 Speculant            
    2300767 Helena            
    7000645 Romeo            
           - Kindergluck            
    2301928 Sayonara            
                   
    Week 2008-31:              
    2102713 Moliere            
    3030267 Kreta            
    2304803 Edelweiss 30            
    2316796 Noorderzon II            
    2305152 Cooperatieve II            
    2010538 Roeloffina            
    6002559 Lusitania            
            - Melusine            
    2304187 Quarto            
    2104855 Muro            
    2307144 Vulcaan 160            
    2309950 Atla            
    2304847 Risico I            
    747 Koln 1940 Braunkohle 41            
                   
    Week 2008-30:              
    2101730 Barbara            
    2100523 Vertrouwen            
    2304341 Disponibel            
    2300444 Cinderella            
    2323628 Genoveva 1            
    3030285 Dankbaarheid            
    2303097 Thorbecke            
    2306001 Java            
            - Gawan            
    2001891 Malm 2            
    2307491 Damco 9            
    6002587 Rhein            
    2302101 Hamdir            
                   
    Week 2008-29:              
    2303517 Damco 37            
    2102722 Tota            
            - Oda            
    2302753 Vulcaan 14            
    2304361 Cura            
    2302690 Beta            
    2306413 Damco 58            
    2300587 Damco 126            
    2302896 Damco 138            
    3170332 Dymjo            
            - Peter Benoit            
            - Saint Nabor            
    2001057 Participant            
                   
    Week 2008-28:              
    2302363 Delden            
    2304666 Sanjo            
    2302066 Pole 48            
    2100438 W van Driel 37            
    2301282 W van Driel 39            
    2316460 Atlas            
    2308113 Klingsor